mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 barcoleta per policat...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 22
Reputacion : 1
Join date : 25/12/2008
Age : 23
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: barcoleta per policat...   2/1/2009, 03:02

1 polic po i thoshte te birit te tij te vogel se nuk duhet te dehesh asnje here, nuk eshte gje e mire.

djali i vogel pyet te jatin:
o ba, ca domethene te jesh i dehur?
babai i pergjigjet:
i shikon ato 2 rosat?
po i thote djali.
kur je i pire te duken 4.
djali:- o ba po aty 1 rose eshte...


POSTONI ME SHUME
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mega-union.albanianforum.net
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: Re: barcoleta per policat...   2/1/2009, 15:53

Ja edhe nje tjeter:

Isht nje njeri qe kisht pi shum
dhe ishte piavur dhe kur shki ne shtepi
e mori qelsi dhe nuk mund ta fuste ne der
dhe aty kaloj nje njeri dhe tha a te ndimoj
per ta qelur deren jo tha ai veq mama shpin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
barcoleta per policat...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Humor :: Barcoleta-
Kërce tek: