mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 IP per cs!!!!!!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: IP per cs!!!!!!!!   2/1/2010, 19:42

ip e ipkos
connect cs.ipko.net
connect cs1.ipko.net
connect cs2.ipko.net
connect cs3.ipko.net
connect cs4.ipko.net
connect cs5.ipko.net
connect cs6.ipko.net
connect cs7.ipko.net

Për tu kyqur ne keto ip duhet sxe injected 8.5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
IP per cs!!!!!!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Lojra :: Lojra Pc(Ne kompjuter)-
Kërce tek: