mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa orë në javë e përdorni PC

Shko poshtë 

Sa orë në javë e përdorni PC
Më pak se nje ore.
0%
 0% [ 0 ]
Nga 1 deri ne 10 ore.
0%
 0% [ 0 ]
Nga 10 deri ne 20 ore.
0%
 0% [ 0 ]
Më shumë se 20 ore.
100%
 100% [ 1 ]
Totali i votave : 1
 

AutoriMesazh
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: Sa orë në javë e përdorni PC   2/1/2010, 19:15

Sa orë në javë e përdorni PC?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sa orë në javë e përdorni PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Kompjuteri :: E pergjithshme-
Kërce tek: