mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sportet e ndryshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: sportet e ndryshme   2/1/2009, 23:39

ka disa lloje sportesh si per shembul tenis basket volybol bejsboll e tjer te xhitha ket sporte jan te nevojshem qe njeriu te jet i shendetshem☀
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
sportet e ndryshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Sport :: Sporte te tjera-
Kërce tek: