mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shoqerijaaaaaaaaaa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: shoqerijaaaaaaaaaa   2/1/2009, 20:29

shoket jan shum te dashur me ty ata te bejn te lumtur dhe te argetojn
nije fjal e urt miku te duhet ne dit te veshira , forumi e ben shoqerin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
shoqerijaaaaaaaaaa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Shoqeria-
Kërce tek: