mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 per tu prezantuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: per tu prezantuar   2/1/2009, 20:24

duhet te rexhistroheni ne web ose qe te shkruani ne mesazhe emrin mbiemrin shkollen e tj
:


Edituar për herë të fundit nga lumi-eri98 në 3/1/2009, 00:27, edituar 2 herë gjithsej (Reason for editing : kjo esht)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin


Numri i postimeve : 22
Reputacion : 1
Join date : 25/12/2008
Age : 23
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: per tu prezantuar   2/1/2009, 20:27

Mire se erdhe ne forumin tone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mega-union.albanianforum.net
Admin
Admin


Numri i postimeve : 22
Reputacion : 1
Join date : 25/12/2008
Age : 23
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: per tu prezantuar   3/1/2009, 02:38

lumi-eri98 shkruajti:
duhet te rexhistroheni ne web ose qe te shkruani ne mesazhe emrin mbiemrin shkollen e tj
:
Prezantoni veten ne forum.Ky s'me duket si prezantim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mega-union.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: per tu prezantuar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
per tu prezantuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Prezantime-
Kërce tek: