mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexo para se te prezantohesh.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 22
Reputacion : 1
Join date : 25/12/2008
Age : 23
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Lexo para se te prezantohesh.   2/1/2009, 20:11

Ju mund te prezantoheni duke shkruar:
Emrin:FILANI,i fshehte
Mbiemri:FISTEKU,i fshehte
Vendbanimi:Prishtina,Tirana(e obligueshme)
Mosha:(s'eshte e obligueshme)
Dhe te tjera qka pelqeni qka s'pelqeni etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mega-union.albanianforum.net
 
Lexo para se te prezantohesh.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Prezantime-
Kërce tek: