mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 youtubeeeeeeeee

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: youtubeeeeeeeee   2/1/2009, 18:54

www.youtube.com me falni skord po kjo adres esht edhe per muzik:D


Edituar për herë të fundit nga lumi-eri98 në 3/1/2009, 00:07, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin


Numri i postimeve : 22
Reputacion : 1
Join date : 25/12/2008
Age : 23
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: youtubeeeeeeeee   2/1/2009, 19:25

Kjo eshte adrese per video te ndryshme.Ketu publikohet nje kenge apo me shume ,kenge.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mega-union.albanianforum.net
 
youtubeeeeeeeee
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Muzikë :: Kenge me videoklip(spot)-
Kërce tek: