mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 vizatimet e mia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: vizatimet e mia   2/1/2009, 18:50

[url=http://mega-union.albanianforum.net/file:///C:/Documents%20and%20Settings/erisi/My%20Documents/eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee%20aaaasghhahaahaaa.bmp]file:///C:/Documents%20and%20Settings/erisi/My%20Documents/eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee%20aaaasghhahaahaaa.bmp[/url]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin


Numri i postimeve : 22
Reputacion : 1
Join date : 25/12/2008
Age : 23
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: vizatimet e mia   2/1/2009, 19:30

Perdorni webfaqe per ngarkim te fotove si p.sh imageshack,photobucket etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mega-union.albanianforum.net
 
vizatimet e mia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Krijimtaria :: Vizatime tuaja(ne kompjuter)-
Kërce tek: