mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sportet e ndryshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: sportet e ndryshme   2/1/2009, 18:44

sportet e ndryshme jan te nevojshme per njerzit ju formon buskoj dhe i bon te shendetshem per tu merrur me sport duhen shum vitamina secili prej njerzve ka pelqimin e ti per nje sport.Basketball


Edituar për herë të fundit nga lumi-eri98 në 2/1/2009, 23:32, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin


Numri i postimeve : 22
Reputacion : 1
Join date : 25/12/2008
Age : 23
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: sportet e ndryshme   2/1/2009, 19:13

Titulli duhet te permbaje vetem emrin e jo:hehehehehehe scratch
Me fal por kjo eshte detyra ime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mega-union.albanianforum.net
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: lumi-eri98   3/1/2009, 12:44

mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: sportet e ndryshme   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
sportet e ndryshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Sport :: E pergjithshme-
Kërce tek: