mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 per te ndimuar njeri tjetin dhe per te biseduar me mir un ju propozoj msn ebuddy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: per te ndimuar njeri tjetin dhe per te biseduar me mir un ju propozoj msn ebuddy   2/1/2009, 18:41

www.ebuddy.com

Edituar për herë të fundit nga lumi-eri98 në 3/1/2009, 12:53, edituar 4 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin


Numri i postimeve : 22
Reputacion : 1
Join date : 25/12/2008
Age : 23
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: per te ndimuar njeri tjetin dhe per te biseduar me mir un ju propozoj msn ebuddy   2/1/2009, 19:15

Cfare eshte kjo.Ketu postohen vetem nese dikujt i nevojitet diqka apo kerkon ndihme.Ju lutem fshijeni kete teme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mega-union.albanianforum.net
 
per te ndimuar njeri tjetin dhe per te biseduar me mir un ju propozoj msn ebuddy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Ndihmoni njeri-tjetrin-
Kërce tek: