mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 futbollllllllllll

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lumi

avatar

Numri i postimeve : 27
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: futbollllllllllll   2/1/2009, 18:39

futbolli esht nje nga sportet me te popullarizuara ndryshe me bejsbollin dhe basketin fotbolli ka 11 lojtar disa nga lojtaret profsional jan "pato,kaka.ron alldinjo,gerrard,drogba,lampard,viera,ronaldo,cronaldo e tjer.
per ata qe merren me fotboll bastore rezultatet mund ti xheni ne www.livescore.com


Edituar për herë të fundit nga lumi-eri98 në 3/1/2009, 12:55, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
meganoiNumri i postimeve : 10
Reputacion : 0
Join date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: futbollllllllllll   2/1/2009, 18:54

kam te njejtin mendim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin


Numri i postimeve : 22
Reputacion : 1
Join date : 25/12/2008
Age : 23
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: futbollllllllllll   2/1/2009, 19:11

lumi-eri98 shkruajti:
futbolli esht nje nga sportet me te popullarizuara ndryshe me bejsbollin dhe basketin fotbolli ka 11 lojtar disa nga lojtaret profsional jan "pato,kaka.ronalldinjo,gerrard,drogba,lampard,viera,ronaldo,cronaldo e tjer.
Me falni.Nuk lejohet te flisni vetem per nje person:per andin scratch
Ju lutem ndryshoni titullin Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mega-union.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: futbollllllllllll   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
futbollllllllllll
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Sport :: Futbolli-
Kërce tek: