mega-union
Mirë se vini.Ju lutem kyçuni dhe do të keni mundësi të tjera.


Aty ku shqiptarët gjenden pranë njëri-tjetrit
 
ForumPortaliCalendarPytësoriGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Djelli po te rrok

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pexh98Numri i postimeve : 8
Reputacion : 0
Join date : 02/01/2009

MesazhTitulli: Djelli po te rrok   2/1/2009, 16:22

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
meganoiNumri i postimeve : 10
Reputacion : 0
Join date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: Djelli po te rrok   29/4/2009, 21:37

Habitem se si mund ti kombinojne fotot.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Djelli po te rrok
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
mega-union :: Humor :: Foto qesharake-
Kërce tek: